11. otvoreno prvenstvo Hrvatske u plastičnom maketarstvu
Osijek, 5. listopad 2002.
Najbolja maketa natjecanja:
"BRDM-2 I HRVATSKA POLICIJA"
Domagoj Sljepčević - "MAKS" Sisak
CIVILNA VOZILA
MJESTO
|
IME I PREZIME
|
MAKETA
|
KLUB
|
|
1. | ŽELJKO SEGIN | PEUGEOT 206 WRC 01 | "MAKOS" Osijek | |
2. | SIDON SLIVAR | DODGE VIPER | "Varteks" Varaždin | |
3. | ŽELJKO CEROVAC | DAF 95 | "MAKS" Sisak | |
4. | SIDON SLIVAR | SUZUKI GSX750S KATANA | "Varteks" Varaždin | |
5. | ŽELJKO CEROVAC | MERCEDES S600 | "MAKS" Sisak | |
6. | TOMISLAV MIOLČIĆ | VW VAN "SAMBA" | "Varteks" Varaždin |
VOJNA VOZILA 1/72 I MANJA
MJESTO
|
IME I PREZIME
|
MAKETA
|
KLUB
|
|
1. | TOMISLAV MARTAN | KV-122 | "Varteks" Varaždin | |
2. | SRĐAN BARTULIĆ | CHALLENGER I - KFOR | "MAKS" Sisak | |
3. | IVICA BEKAVAC | TPZ 2 FUCHS | "OSA" Kutina | |
4. | IVICA KLINEC | BEDFORD MK | "Varteks" Varaždin | |
5. | GORAN PREKSAVEC | LEOPARD 2A5 | "MAKS" Sisak |
FIGURE
MJESTO
|
IME I PREZIME
|
MAKETA
|
KLUB
|
|
1. | NENAD ŠETINA | FALSCHIRMPIONER | Slavonski Brod | |
2. | MARIO GLOŽINIĆ | ROMAN INFANTRY | "Varteks" Varaždin |
VOJNA VOZILA DIORAME 1/35
MJESTO
|
IME I PREZIME
|
MAKETA
|
KLUB
|
|
1. | DOMAGOJ SLJEPČEVIĆ | BRDM-2 I HRVATSKA POLICIJA | "MAKS" Sisak | |
2. | SAŠA PICER | DF M-151 D2 MUTT | "S. Penkala" Zagreb | |
3. | SAŠA PICER | M-109 | "S. Penkala" Zagreb | |
4. | DEJAN PODGORSKI | STUG 40 AUSF 8 | Osijek-nezavisni |
ZRAKOPLOVI 1/48 I VEĆI
MJESTO
|
IME I PREZIME
|
MAKETA
|
KLUB
|
|
1. | MIROSLAV PAVRLIŠEK | HAWKER HURRICANE | "MAKOS" Osijek | |
2. | MARKO SKUKAN | MESSERSCHMITT BF 109 K-4 | "OSA" Kutina | |
3. | ŽELJKO PRAČIĆ | MESSERSCHMITT ME-109 G-10 | "S. Penkala" Zagreb | |
4. | NIKOLA PENTIĆ | F-16A FIGHTING FALCON | "Varteks" Varaždin | |
5. | PREDRAG JELIĆ | AVIA S-199 | "MAKS" Sisak | |
6. | TOMISLAV BOŠNJAKOVIĆ | F-14 TOMCAT | "Varteks" Varaždin | |
7. | SAŠA SMAJLOVIĆ | KAMOV KA-50 "HOKUM" | BIH | |
8. | SRĐAN MUNDUKOVIĆ | P-40F | "Makos" Osijek |
VOJNA VOZILA 1/35
MJESTO
|
IME I PREZIME
|
MAKETA
|
KLUB
|
|
1. | IVAN KLINEC | UNIMOG | "Varteks" Varaždin | |
2. | SAŠA PICER | BMP-1 IRAQ ARMY | "S. Penkala" Zagreb | |
3. | NENAD ŠETINA | 15 CM NEBELWERFER 41 | Slavonski Brod | |
4. | SAŠA PICER | USMC M-151 A2 MUTT | "S. Penkala" Zagreb | |
5. | DEJAN PODGORSKI | JAGDPANTER | Osijek-nezavisni | |
6. | DEJAN PODGORSKI | HAUBITZE 203 MM | Osijek-nezavisni | |
7. | DEJAN PODGORSKI | JAGDPANTER | Osijek-nezavisni | |
8. | DEJAN PODGORSKI | M1A1 ABRAMS | Osijek-nezavisni | |
9. | DEJAN PODGORSKI | SDKFZ 7/2 FLAK 37 | Osijek-nezavisni | |
10. | DEJAN PODGORSKI | PANZERHAUBITZE 2000 | Osijek-nezavisni |
JUNIORI
MJESTO
|
IME I PREZIME
|
MAKETA
|
KLUB
|
|
1. | TEA ŠETINA | JAK 3 | Slavonski Brod | |
2. | MARIO CEROVAC | F-117A | "MAKS" Sisak | |
3. | ZVONIMIR MASLE | LEOPARD 1 | "MAKOS" Osijek | |
4. | IVAN ĆATIĆ | A-10 THUNDERBOLT II | "MAKOS" Osijek | |
5. | TEA ŠETINA | SEA COBRA | Slavonski Brod | |
6. | BORISLAV MILETIĆ | YF-23 LIGHTNING II | Beli Manastir | |
7. | MIROSLAV MIHANOVIĆ | ADMIRAL KUZNETSOV | Beli Manastir |
*OSTALE MAKETE U KATEGORIJI NISU RANGIRANE
ZRAKOPLOVI 1/72 I MANJI
MJESTO
|
IME I PREZIME
|
MAKETA
|
KLUB
|
|
1. | MARIO GLOŽINIĆ | SIKORSKY UH-34D SEAHORSE | "Varteks" Varaždin | |
2. | MILJENKO FRČKO | MARTLET MK 2 | "Varteks" Varaždin | |
3. | IGOR BRATOŠ | F-15E STRIKE EAGLE | "S. Penkala" Zagreb | |
4. | MARIO GLOŽINIĆ | HUGHES HT-6 CAYUSE | "Varteks" Varaždin | |
5. | MARIO GLOŽINIĆ | BELL OH-13 SIOUX | "Varteks" Varaždin | |
6. | ŽELJKO PRAČIĆ | MIG 21 | "S. Penkala" Zagreb | |
7. | MARIN SOMBORAC | SPITFIRE MK IX | "MAKOS" Osijek | |
8. | PREDRAG JELIĆ | MIG-17F | "MAKS" Sisak |